Preskočiť menu
Štandardné zobrazenie | Newsletter - Spravodaj | | | | | Mapa stránok | English | Deutsch
Vyhľadávanie
Slovenské národné divadlo
Obrázková prezentácia

Program - január 2017

  nová budova,
Sála opery a baletu
nová budova,
Sála činohry
nová budova,
Štúdio
historická budova
nedeľa
1
- - - -
pondelok
2
- - - Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 18.00 – 19.45
utorok
3
- - - -
streda
4
Nepredajme nevestu!
Opera: 11.00 – 12.10
- - -
štvrtok
5
- - - -
piatok
6
- - Péter Esterházy
Mercedes Benz
Predpremiéra
Činohra: 19.00 – 22.00
-
sobota
7
Wolfgang Amadeus Mozart
Čarovná flauta
Opera: 18.00 – 19.50
50. repríza
- Péter Esterházy
Mercedes Benz
Premiéra
Činohra: 19.00 – 22.00
-
nedeľa
8
- Ľubomír Feldek
Ako sa Lomidrevo stal kráľom
Činohra: 10.00 – 12.00
Modrý salón
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Zrušené
Činohra:
18.30 – 20.00
Péter Esterházy
Mercedes Benz
Premiéra
Činohra: 18.00 – 21.00
-
pondelok
9
- Večer s Adelou Banášovou
Trochu inak
Iné: 19.00 – 20.20
Séria TI
- -
utorok
10
1+1 Giacomo Puccini
Turandot
Opera: 19.00 – 22.10
- Péter Esterházy
Mercedes Benz
Činohra: 10.00 – 13.00
Jean Baptiste Poquelin Molière
Lakomec
Činohra: 19.00 – 21.20
streda
11
- 1+1 František Švantner, Roman Polák
Nevesta hôľ
Činohra: 19.00 – 22.30
Séria VS
Modrý salón
INSIGHT: Mercedes Benz
Zrušené
Činohra:
19.30 – 21.00
Viliam Klimáček
Mojmír II. alebo Súmrak ríše
Činohra: 19.00 – 20.45
Adolphe Charles Adam
Giselle
Balet: 19.00 – 21.30
Séria OŽ
štvrtok
12
- Ingmar Bergman
Fanny a Alexander
Činohra: 18.00 – 21.30
Modrý salón
Modrý salón
Branné cvičenie...
Presunuté na 15. 1. 2017,
Činohra:
19.30 – 21.00
Christopher Hampton
Popol a vášeň
Činohra: 19.00 – 21.30
Vážení diváci, z technických príčin je zastavený predaj vstupeniek v šiestom rade. Ďakujeme za pochopenie.
Eugen Suchoň
Krútňava
Opera: 19.00 – 22.10
piatok
13
1+1 Hector Berlioz
Faustovo prekliatie
Opera: 19.00 – 21.15
Ingmar Bergman
Fanny a Alexander
Činohra: 10.00 – 13.30
Péter Esterházy
Mercedes Benz
Zrušené
Činohra:
19.00 – 22.00
Séria NČ1
-
sobota
14
1+1 Pietro Mascagni
Sedliacka česť
Opera
1+1 Ruggiero Leoncavallo
Komedianti
Opera: 19.00 – 21.40
1+1 Modrý salón
Jana Juráňová
Tichý bič
Činohra: 19.30 – 20.50
Dea Loher
Nevina
Zrušené
Činohra:
19.00 – 21.50
Ivan Stodola
Bačova žena
Činohra
Peter Pišťanek
Rivers of Babylon
Zrušené
Činohra

Peter Karvaš
Polnočná omša
Zrušené
Činohra:
19.00 – 20.50
Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 11.00 – 12.45
nedeľa
15
- William Shakespeare
Skrotenie zlej ženy
Činohra: 18.00 – 20.45
Modrý salón
Modrý salón
Branné cvičenie...
Činohra: 18.30 – 20.00
Ivan Vyrypajev
Ilúzie
Činohra
Peter Karvaš
Polnočná omša
Zrušené
Činohra:
18.00 – 19.50
Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 11.00 – 12.45
Piotr Iľjič Čajkovskij
Luskáčik
Balet: 17.00 – 18.45
pondelok
16
- - - -
utorok
17
- Božena Slančíková-Timrava, Daniel Majling
Bál
Činohra: 19.00 – 22.00
1+1 Modrý salón
Jana Juráňová
Tichý bič
Činohra: 19.30 – 20.50
Peter Pavlac
Slovo Válkovo
Činohra
Peter Karvaš
Polnočná omša
Zrušené
Činohra:
10.00 – 11.50
Giuseppe Verdi
Nabucco
Opera: 19.00 – 21.45
streda
18
Peter Breiner, Natália Horečná
SLOVENSKÉ TANCE Životy svetiel
Balet: 19.00 – 21.00
Peter Quilter
Je úžasná!
Činohra
Gustave Flaubert
Madame Bovary
Zrušené
Činohra:
19.00 – 22.00
Eugen Gindl
Karpatský thriller
Činohra: 19.00 – 20.15
-
štvrtok
19
- 1+1 Tom Stoppard
Arkádia
Činohra: 18.00 – 22.00
Modrý salón
Modrý salón
Prorocké poznanie Chalíla Džibrána
Zrušené
Činohra:
19.30 – 21.00
Jonathan Littell
Láskavé bohyne
Činohra: 19.00 – 22.20
-
piatok
20
Giuseppe Verdi
Rigoletto
Opera: 19.00 – 21.40
Modrý salón
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Zrušené
Činohra:
19.30 – 21.00
Ivan Stodola
Bačova žena
Činohra: 19.00 – 20.40
Georges Bizet, Ernest Šarközi
Carmen à la Gypsy Devils
Balet: 19.00 – 20.15
sobota
21
- Roald Dahl
Apartmán v hoteli Bristol
Činohra: 19.00 – 22.00
Pavol Weiss
Zo života ľudstva
Činohra: 19.00 – 22.00
Giuseppe Verdi
Macbeth
Opera: 19.00 – 22.00
50. repríza
nedeľa
22
Carl Davis, Daniel de Andrade
Nižinskij - Boh tanca
Balet: 17.00 – 19.50
Viliam Klimáček
Sissi (úteky Alžbety Rakúskej)
Činohra: 18.00 – 21.00
Peter Lomnický
Strach
Činohra: 18.00 – 19.50
1+1 Voci da camera
Presunuté na 19. 3. 2017,
Opera:
17.00 – 17.00
pondelok
23
- - - -
utorok
24
- Viliam Klimáček
Sissi (úteky Alžbety Rakúskej)
Činohra: 10.00 – 13.00
Modrý salón
Georg Büchner
Mier chatrčiam! Vojnu palácom!
Činohra: 19.30 – 20.45
Peter Lomnický
Strach
Činohra: 10.00 – 11.50
Georges Bizet
Carmen
Opera: 19.00 – 22.00
streda
25
- Tom Stoppard
Arkádia
Činohra: 10.00 – 14.00
Denys Arcand
Úpadok amerického impéria, Invázie barbarov
Činohra: 10.00 – 12.45
Denys Arcand
Úpadok amerického impéria, Invázie barbarov
Činohra: 19.00 – 21.45
1+1 Šárka Ondrišová, Peter Groll
BESS – Pocta Rudolfovi Labanovi
Balet: 19.00 – 21.00
štvrtok
26
- Charlotte Brontëová
Jane Eyrová
Činohra: 19.00 – 22.10
Modrý salón
Nemecká Dráma v salóne
Činohra: 19.30 – 21.00
Ivan Vyrypajev
Ilúzie
Činohra: 19.00 – 21.00
1+1 Wolfgang Amadeus Mozart
Così fan tutte
Opera: 19.00 – 21.45
piatok
27
Giuseppe Verdi
La traviata
Opera: 19.00 – 21.45
Georges Feydeau
Tak sa na mňa prilepila
Činohra: 19.00 – 21.45
1+1 Modrý salón
Peter Pavlac
Slovo Válkovo
Činohra: 19.30 – 20.30
Morálka 2000+
Činohra: 19.00 – 20.50
-
sobota
28
- Peter Quilter
Je úžasná!
Činohra: 19.00 – 21.25
Péter Esterházy
Mercedes Benz
Činohra: 19.00 – 22.00
Séria NČ2
-
nedeľa
29
- Roald Dahl
Apartmán v hoteli Bristol
Činohra: 18.00 – 21.00
Pavol Weiss
Zo života ľudstva
Činohra: 18.00 – 21.00
Oskar Nedbal
Z rozprávky do rozprávky
Balet: 11.00 – 12.50
Oskar Nedbal
Z rozprávky do rozprávky
Balet: 17.00 – 18.50
pondelok
30
- - - -
utorok
31
Johann Strauss
Netopier
Opera: 19.00 – 22.00
Séria KB
1+1 Dea Loher
Nevina
Činohra: 19.00 – 21.50
Peter Pišťanek
Rivers of Babylon
Činohra: 19.00 – 20.50
-
         
1+1 Pri kúpe vstupenky druhá vstupenka zadarmo na vybrané predstavenia.

Zobraziť: Predošlý mesiac | Nasledujúci mesiac