Aktuality

Nové impulzy s novým riaditeľom Opery SND Rastislavom Štúrom
Publikované dňa: 16.10.2018

Zvyšovanie umeleckej kvality, inšpirujúce počiny a projekty – to všetko prinesú zmeny, s ktorými sa stretnú návštevníci operných predstavení v nasledujúcom období.

Rastislav Štúr sa stal riaditeľom Opery SND 25. septembra 2018 a vzápätí sa s jemu príslovečným entuziazmom a energiou pustil do užitočných zmien v dramaturgickom pláne, ktoré podporia väčší záujem o predstavenia a vôbec dianie na našej prvej opernej scéne. Snahou Rastislava Štúra je pri maximálnom uplatňovaní ekonomického aspektu operných produkcií, zvýrazniť a zvýšiť umeleckú úroveň a kvalitu tak, aby bola atraktívnou, umelecky hodnotnou a prilákala do hľadiska čo najväčší počet záujemcov.

ZMENA predstavenia SPIEVAJÚCI DOM 16. októbra 2018
Publikované dňa: 15.10.2018

Vážení návštevníci,

Dočasný výpadok portálu www.navstevnik.sk
Publikované dňa: 11.10.2018

Vážení návštevníci,

ospravedlňujeme sa za dočasný výpadok portálu www.navstevnik.sk. Na odstránení technického problému sa intenzívne pracuje.

Za porozumenie vám vopred ďakujeme.

Vaše SND

Zrušenie predstavenia Kabaret normalizácia vo štvrtok 11. októbra
Publikované dňa: 11.10.2018

Vážení návštevníci,

dovoľujeme si vás informovať o zmene hracieho plánu v Modrom salón SND dňa 11. októbra 2018. Z dôvodu zdravotnej indispozície účinkujúceho RUŠÍME dnešné predstavenie Kabaret normalizácia alebo Modlitba pre Martu bez náhrady.

O vrátenie vstupného je možné požiadať osobne v pokladniciach SND do 15 pracovných dní po plánovanom termíne predstavenia. O vrátenie vstupného po 15 pracovných dňoch je možné požiadať výlučne písomne (resp. pri on-line nákupe aj e-mailom) na adrese rezervacie@snd.sk alebo jana.krajcirova@snd.sk. Zároveň je potrebné uviesť Vaše číslo účtu a kódu banky (IBAN, SWIFT/BIC) a priložiť sken vstupenky na refundáciu.

ZMENA predstavenia JE ÚŽASNÁ vo štvrtok 11. októbra
Publikované dňa: 10.10.2018

Vážení návštevníci,

dovoľujeme si vás informovať o zmene hracieho plánu v Štúdiu SND vo štvrtok dňa 11. októbra 2018. Z dôvodu zdravotnej indispozície účinkujúceho RUŠÍME predstavenie Je úžasná. Ako náhradné predstavenie uvedieme predstavenie Popol a vášeň v hlavných úlohách s Martinom Hubom a Dušanom Jamrichom.

Čas aj miesto konania zostáva nezmenené.

Upozorňujeme divákov, ktorí navštívia náhradné predstavenie, že v Štúdiu SND bude voľné sedenie z dôvodu odlišného usporiadania sedadiel.

Stránky