Potešte seba aj blízkych umením

Vážení návštevníci, priatelia Slovenského národného divadla,

tri umelecké súbory SND - činohra, opera a balet - skončili aktuálnu sezónu, v ktorej sme vám ponúkli vyše 700 predstavení. Program nasledujúcej 99. divadelnej sezóny SND je pripravený - radi vám prinášame niekoľko informácií, ktoré vám môžu byť užitočné aj počas divadelných prázdnin.

  • Vychádzajúc z vašich podnetov upravujeme možnosti zakúpenia vstupeniek do Činohry SND. V uplynulom období sme zaznamenali mimoriadny záujem o činoherné inscenácie. Mnohí návštevníci si vstupenky na jednotlivé predstavenia opakovane rezervovali a tak blokovali ďalších záujemcov. Reagujeme na vaše sťažnosti a od júla 2018 rušíme možnosť rezervácií vstupeniek do Činohry SND. Máte dve možnosti zakúpenia vstupeniek: kúpa vstupeniek on-line prostredníctvom systému návštevník a ich okamžite zaplatenie alebo zakúpenie vstupeniek v pokladnici SND. Veríme, že týmto krokom umožníme našim návštevníkom pohodlný nákup vstupeniek na nimi preferované činoherné inscenácie.
  • Rezervácie vstupeniek na činoherné predstavenia budeme uplatňovať len pri hromadných objednávkach, podľa Všeobecných obchodných podmienok SND, rezervované miesta budú vyhradené pre majiteľov Abonentiek a špecifický režim sa bude vzťahovať na premiéry.
  • Vstupenky na predstavenia Činohry SND na mesiac september si už môžete zakúpiť.

INFORMÁCIA pre divákov Činohry SND: vstupenky na činoherné predstavenia sú k dispozícii vždy 2 mesiace pred začiatkom – napríklad na predstavenia v októbri sa predaj začne od augusta!

  • Systém rezervovania vstupeniek na operné a baletné predstavenia je nezmenený, vybrať si môžete na stránke www.snd.sk alebo www.navstevnik.sk.
  • Aj Abonentné balíčky sa rýchlo míňajú, lebo fanúšikov SND z roka na rok pribúda. Deväť abonentných balíčkov aj tentoraz ponúka variabilný výber, Abonentka garantuje miesto v hľadisku, titul, na ktorý počas sezóny nemusíte čakať a ďalšie benefity. Pripomíname, že ABONENTKU na predstavenia nasledujúcej divadelnej sezóny si môžete zakúpiť už len do konca júla v pokladnici v novej budove SND. Pre viac informácií o ponuke a kontakt nájdete na www.abonentka.snd.sk.
  • Rovnako ako ABONENTKA je u návštevníkov obľúbenou pozornosťou aj DARČEKOVÁ POUKÁŽKA, ktorú vám ponúkame s novým dizajnom a s platnosťou až do konca nasledujúcej sezóny 2018/2019 – teda na zakúpenie vstupeniek na predstavenia v programe do konca júna 2019.

Veríme, že opäť využijete príležitosť obdarovať umením - kúpou Abonentky alebo Darčekovej poukážky.

Ďakujeme vám za priazeň a pozornosť počas uplynulých mesiacov, želáme vám inšpirujúce leto a tešíme sa na vás v hľadiskách SND v našej 99. divadelnej sezóne SND.