Zažite divadlo naozaj!

Deň otvorených dverí – to je značka, ktorá čoraz viac láka priaznivcov a obdivovateľov múz zavítať na začiatku divadelnej sezóny do Slovenského národného divadla (SND). Presviedčate nás, že je pre vás príťažlivé zažiť katarziu v prítmí hľadiska rovnako ako doslova dotknúť sa umenia.

Centrum marketingu SND v spolupráci s umeleckými súbormi a Umelecko-dekoračnými dielňami SND na svojich fanúšikov myslí aj tento rok. A vyzýva - Zažite divadlo naozaj!

V sobotu 8. septembra 2018 od 10.00 hod. v novej budove SND a Umelecko-dekoračných dielňach SND.

Čo sa za touto výzvou skrýva? Zatiaľ vám prezradíme, že exkurzie do zákulisia budú mať tento rok nevšedné čaro a prekvapia nečakanými efektmi, že na tvorivých dielňach zažijú drobizg i dospeláci reálne skúšky, že si budete mať možnosť vyskúšať rôzne netradičné kostýmy a rekvizity, že vám hereckí harcovníci i predstavitelia mladej umeleckej generácie prezradia, aké kuriózne situácie zažili na javisku (i mimo neho) a ako sa im podarilo prekvapiť spoluhráčov, porozprávajú ako sa vynašli, keď sa odrazu v ich pamäti objavilo „okno“, teda keď „vypadol“ text; nebude chýbať autogramiáda... jednoducho bude toho pre všetky generácie ešte oveľa, oveľa viac. Postupne sa o všetkom dozviete.

Nezabudnite si už teraz rezervovať čas – sobota 8. september 2018 od 10.00 hod. nová budova SND v Bratislave a v Umelecko-dekoračných dielňach SND.

Tešíme sa na vás!