Zmeny hracieho plánu v Činohre SND

Vážení návštevníci,

s poľutovaním Vám musíme oznámiť, že z dôvodu zdravotnej indispozície účinkujúceho rušíme dnes 17.04.2019 predstavenie Leni v Štúdiu SND. Ako náhradné predstavenie uvedieme titul Nepolepšený svätec. Zajtra dňa 18.04.2019 rušíme v sále Činohry SND predstavenie Tak sa na mňa prilepila, ako náhradné predstavenie uvedieme titul Je úžasná.
 
Zakúpené vstupenky platia na náhradné predstavenie.
 
V prípade, že využijete možnosť pozrieť si náhradné predstavenie, strácate nárok na vrátenie vstupného, ako aj na náhradu prípadného cenového rozdielu medzi pôvodným a náhradným predstavením.
Na refundáciu je vždy nutné predložiť vytlačenú nepoškodenú vstupenku ako doklad.

 
Ak sa však rozhodnete, že náhradný titul nenavštívite, máte právo vrátiť nepoužité vstupenky a peniaze Vám budú vrátené v plnej výške Vami zakúpených vstupeniek.
O vrátenie vstupného je možné požiadať osobne v pokladniciach SND ihneď od oznámenia zmeny, najneskôr však do 15 pracovných dní po plánovanom termíne predstavenia.
O vrátenie vstupného po 15 pracovných dňoch je možné požiadať výlučne písomne (resp. pri on-line nákupe aj e-mailom) na adrese rezervacie@snd.sk.
Zároveň je potrebné uviesť Vaše číslo účtu a kódu banky (IBAN, SWIFT/BIC) a priložiť oskenované vstupenky na refundáciu.
Tieto informácie nájdete aj na našej webovej stránke v priečinku Všeobecné obchodné podmienky, čl. VI. iné podmienky - Zrušenie, zmena predstavenia, výmena vstupeniek. http://snd.sk/vseobecne-obchodne-podmienky

 
Ospravedlňujeme sa prípadné vzniknuté problémy so zmenou.

 
Ďakujeme za Vašu priazeň a pochopenie.

 
Vaše SND