Programmänderungen

ZRUŠENIE predstavenia Bál v sobotu 17. marca
Publikované dňa: 17.03.2018

Vážení návštevníci,

dovoľujeme si vás informovať, že z dôvodu akútnej nevoľnosti jedného z hercov sme nútení  z r u š i ť dnes večer predstavenie Bál v sále Činohry SND. Táto zmena na poslednú chvíľu nás veľmi mrzí a veríme, že to pochopíte, aj keď ste už najskôr v divadle, alebo na ceste do divadla. 

 Vstupné Vám bude v plnej výške refundované. O vrátenie vstupného je možné požiadať osobne v pokladniciach SND do 15 pracovných dní po plánovanom termíne predstavenia. O vrátenie vstupného po 15 pracovných dňoch je možné požiadať výlučne písomne (resp. pri on-line nákupe aj e-mailom) na adrese rezervacie@snd.sk alebo jana.krajcirova@snd.sk. Zároveň je potrebné uviesť Vaše číslo účtu a kódu banky (IBAN, SWIFT/BIC) a priložiť sken vstupenky na refundáciu.

Ospravedlňujeme sa vám za tieto neplánované komplikácie súvisiace s touto zmenou. Veríme, že nám aj naďalej zachováte priazeň.

Zmena začiatku predstavenia Fanny a Alexander v piatok 16. marca
Publikované dňa: 08.03.2018
Vážení návštevníci Slovenského národného divadla,
 
dovoľujeme si vás informovať, že členovia Činohry Slovenského národného divadla sa pod tlakom udalostí rozhodli vyjadriť svoj občiansky postoj a svojou účasťou podporiť zhromaždenie Za slušné Slovensko.
V tejto súvislosti posúvame začiatok predstavenia Fanny a Alexander v piatok 16. marca 2018 v novej budove SND na 19.00 hod., namiesto pôvodne plánovaného začiatku o 18.00 hod.
 
Veríme, že sa stretneme s vašim porozumením.
 
Vaše SND