Zmeny v programe

Zmena hracieho plánu Činohry SND dňa 20. 2. 2019
Publikované dňa: 20.02.2019

Vážení návštevníci,dovoľujeme si vás informovať o zmene hracieho plánu Činohry SND. Z dôvodu akútnej zdravotnej indispozície člena súboru, rušíme dnešné predstavenie inscenácie Antigona. Ako náhradné predstavenie uvedieme titul Popol a vášeň.

Zakúpené vstupenky platia aj na náhradné predstavenie.

V prípade, že navštívite náhradné predstavenie, strácate nárok na vrátenie vstupného, ako aj na náhradu prípadného cenového rozdielu medzi pôvodným a náhradným predstavením.

Zmena hracieho plánu Činohry SND 12. 2. a 13. 2.
Publikované dňa: 12.02.2019

Vážení návštevníci,

dovoľujeme si vás informovať o zmene hracieho plánu Činohry SND. Z dôvodu akútnej zdravotnej indispozície účinkujúceho rušíme dnes, t.j. 12. februára 2019 predstavenie Antigona. Ako náhradné predstavenie uvedieme inscenáciu Pred západom slnka, ktorú presúvame zo Štúdia do Sály činohry. Zakúpené vstupenky platia aj na náhradné predstavenie.Dňa 13. februára 2019 uvedieme v Štúdiu namiesto pôvodne plánovaného predstavenia Túžba po nepriateľovi predstavenie inscenácie Popol a vášeň.

Zmena hracieho plánu Činohry SND február 2019
Publikované dňa: 07.02.2019

Vážení návštevníci,

dovoľujeme si vás informovať o zmene hracieho plánu Činohry SND. Z dôvodu akútnej zdravotnej indispozície viacerých členov súboru rušíme dnes t.j 7. februára 2019 predstavenie Zmierenie alebo Dobrodružstvo pri obžinkoch bez náhrady. Dňa 8. februára 2019 uvedieme namiesto pôvodne plánovaného predstavenia Hedda Gablerová predstavenie inscenácie Štvorec. Predstavenie Nepolepšený svätec v Modrom salóne rušíme bez náhrady.