Preskočiť menu
Textové zobrazenie | Newsletter - Spravodaj | | | | | Mapa stránok | English | Deutsch
Vyhľadávanie
Slovenské národné divadlo
Obrázková prezentácia

Program - február 2016

  nová budova,
Sála opery a baletu
nová budova,
Sála činohry
nová budova,
Štúdio
historická budova
pondelok
1
- - - -
utorok
2
- - Peter Pišťanek
Rivers of Babylon
Činohra: 10.00 – 10.00
-
streda
3
- Modrý salón
INSIGHT: Nevina
Činohra: 19.30 – 21.00
Janusz Głowacki
Antigona v New Yorku
Činohra: 19.00 – 20.45
Georges Bizet
Carmen
Opera: 19.00 – 22.00
štvrtok
4
- - Denys Arcand
Úpadok amerického impéria, Invázie barbarov
Činohra: 19.00 – 21.45
-
piatok
5
1+1 Piotr Iľjič Čajkovskij
Piková dáma
Opera: 19.00 – 22.20
Dea Loher
Nevina
Predpremiéra
Činohra: 19.00 – 21.50
Modrý salón
Jana Juráňová
Tichý bič
Činohra: 19.30 – 20.50
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Činohra: 19.00 – 20.30
-
sobota
6
- Dea Loher
Nevina
Premiéra
Činohra: 19.00 – 21.50
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Činohra
Peter Pišťanek
Rivers of Babylon
Zrušené
Činohra:
19.00 – 21.30
Oskar Nedbal
Z rozprávky do rozprávky
Balet: 11.00 – 12.50
Oskar Nedbal
Z rozprávky do rozprávky
Balet: 17.00 – 18.50
Séria RT
nedeľa
7
- Dea Loher
Nevina
Premiéra
Činohra: 18.00 – 20.50
Modrý salón
Jana Juráňová
Tichý bič
Činohra: 18.30 – 19.50
- -
pondelok
8
- - - -
utorok
9
- Dea Loher
Nevina
Činohra: 10.00 – 12.50
Peter Pišťanek
Rivers of Babylon
Zrušené
Činohra:
10.00 – 12.30
Giuseppe Verdi
Nabucco
Opera: 19.00 – 21.45
predstavenie pri príležitosti životného jubilea sólistu Opery Jána Gallu
streda
10
- 1+1 Modrý salón
Modrý Fabry
Činohra: 18.00 – 19.30
František Švantner, Roman Polák
Nevesta hôľ
Činohra: 19.00 – 22.30
Louis- Benoit Picard, Friedrich Schiller
Parazit – Umenie Preraziť
Hosťovanie
Činohra: 19.00 – 19.00
1+1 Eugen Suchoň, Rudolf Pepucha, Mauro de Candia
Angelika
Balet: 19.00 – 21.00
štvrtok
11
- Božena Slančíková-Timrava, Daniel Majling
Bál
Činohra: 19.00 – 22.00
1+1 Modrý salón
Modrý salón
Večer francúzskej ľúbostnej poézie
Činohra: 19.30 – 21.00
- Wolfgang Amadeus Mozart
Così fan tutte
Opera: 19.00 – 21.45
Séria KB
piatok
12
Franz Lehár
Zem úsmevov
Opera: 19.00 – 21.35
1+1 Thomas Mann
Buddenbrookovci
Činohra: 19.00 – 22.20
Jonathan Littell
Láskavé bohyne
Činohra: 19.00 – 22.20
-
sobota
13
1+1 Richard Strauss
Salome
Opera: 19.00 – 20.30
Tom Stoppard
Arkádia
Činohra: 18.00 – 22.00
Denys Arcand
Úpadok amerického impéria, Invázie barbarov
Činohra: 19.00 – 21.45
Georges Bizet, Ernest Šarközi
Carmen à la Gypsy Devils
Organizované predstavenie
Balet: 17.30 – 17.30
nedeľa
14
- Dea Loher
Nevina
Činohra: 18.00 – 20.50
Séria NC1
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Činohra: 18.00 – 19.30
-
pondelok
15
- - - -
utorok
16
- Ľubomír Feldek
Ako sa Lomidrevo stal kráľom
Činohra: 14.00 – 16.00
Modrý salón
Peter Pavlac
Slovo Válkovo
Činohra: 19.30 – 21.00
Karol Horák
Prorok Štúr a jeho tiene alebo Zjavenie, obetovanie a nanebovstúpenie proroka Ľudovíta a jeho učeníkov
Činohra: 19.00 – 22.00
-
streda
17
- - Ivan Stodola
Bačova žena
Činohra: 19.00 – 20.40
1+1 Giovanni Paisiello
Kráľ Teodor v Benátkach
Derniéra
Opera: 19.00 – 21.15
štvrtok
18
- Dea Loher
Nevina
Činohra: 19.00 – 21.50
Séria NC2
Peter Pišťanek
Rivers of Babylon
Činohra: 19.00 – 21.30
Wolfgang Amadeus Mozart
Don Giovanni
Opera: 19.00 – 22.15
piatok
19
Peter Breiner, Natália Horečná
SLOVENSKÉ TANCE Životy svetiel
Premiéra
Balet: 19.00 – 21.00
Séria Y-VIP
Gustave Flaubert
Madame Bovary
Činohra: 19.00 – 22.00
Christopher Hampton
Popol a vášeň
Činohra: 19.00 – 21.30
Georges Feydeau
Chrobák v hlave
Činohra: 19.00 – 21.45
sobota
20
Peter Breiner, Natália Horečná
SLOVENSKÉ TANCE Životy svetiel
Premiéra
Balet: 19.00 – 21.00
- 1+1 Ivan Vyrypajev
Ilúzie
Činohra: 19.00 – 21.00
Georges Feydeau
Chrobák v hlave
Derniéra
Činohra: 19.00 – 21.45
nedeľa
21
- William Shakespeare
Skrotenie zlej ženy
Činohra: 18.00 – 20.45
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Činohra
Peter Quilter
Je úžasná!
Zrušené
Činohra:
18.00 – 20.25
-
pondelok
22
- Večer s Adelou Banášovou
Trochu inak
Iné: 19.00 – 20.20
Séria TI
- -
utorok
23
1+1 Charles Gounod
Romeo a Júlia
Opera: 19.00 – 21.50
Modrý salón
Od balkánskych vojen po sťahovanie národov – Ukrajina
Činohra: 19.30 – 21.00
Eugen Gindl
Karpatský thriller
Činohra: 19.00 – 21.15
Johann Nepomuk Nestroy
Pán Mimo
Činohra: 19.00 – 21.45
streda
24
Peter Breiner, Natália Horečná
SLOVENSKÉ TANCE Životy svetiel
Balet: 19.00 – 21.00
Modrý salón
INSIGHT II. Divadelné profesie – kostýmový výtvarník/výtvarníčka
Činohra: 19.30 – 21.00
VOĽNÝ VSTUP
Peter Karvaš
Polnočná omša
Činohra: 19.00 – 21.10
Jean Baptiste Poquelin Molière
Lakomec
Činohra: 19.00 – 21.20
štvrtok
25
1+1 Giacomo Puccini
Bohéma
Opera: 19.00 – 21.30
Georges Feydeau
Tak sa na mňa prilepila
Činohra: 19.00 – 21.45
1+1 Modrý salón
Modrý salón
Prorocké poznanie Chalíla Džibrána
Činohra: 19.30 – 21.00
Viliam Klimáček
Mojmír II. alebo Súmrak ríše
Zrušené
Činohra:
19.00 – 20.45
-
piatok
26
- 1+1 Daniel Majling
Labyrinty a raje Jána Amosa
Činohra: 19.00 – 22.00
Gioacchino Rossini
Barbier zo Sevilly
Opera: 19.00 – 21.45
sobota
27
-
Ján Palárik
Zmierenie alebo Dobrodružstvo pri obžinkoch
Zrušené
Činohra:
19.00 – 21.50
Pavol Dobšinský, Anton Korenči, Juraj Bielik
Mechúrik-Koščúrik
Činohra: 14.00 – 15.00
Václav Patejdl, Libor Vaculík
Snehulienka a sedem pretekárov
Balet: 18.00 – 19.00
nedeľa
28
- Božena Slančíková-Timrava, Daniel Majling
Bál
Činohra: 18.00 – 21.00
Peter Karvaš
Polnočná omša
Činohra: 18.00 – 20.10
1+1 Herman S. von Løvenskjold, August Bournonville
Sylfida
Balet: 17.00 – 18.40
pondelok
29
- - - -
         
1+1 Pri kúpe vstupenky druhá vstupenka zadarmo na vybrané predstavenia.

Zobraziť: Predošlý mesiac | Nasledujúci mesiac