Preskočiť menu
Textové zobrazenie | Newsletter | | | | | Mapa stránok | English | Deutsch
Vyhľadávanie
Slovenské národné divadlo
Obrázková prezentácia

Program - február 2015

  nová budova,
Sála opery a baletu
nová budova,
Sála činohry
nová budova,
Štúdio
historická budova
nedeľa
1
- František Švantner, Roman Polák
Nevesta hôľ
Premiéra
Činohra: 18.00 – 18.00
Viliam Klimáček, Rastislav Ballek
Mojmír II. alebo Súmrak ríše
Činohra: 18.00 – 18.00
-
pondelok
2
- - - -
utorok
3
- František Švantner, Roman Polák
Nevesta hôľ
Činohra: 10.00 – 10.00
Modrý salón - Tvoríme
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Činohra: 19.30 – 21.00
Viliam Klimáček, Rastislav Ballek
Mojmír II. alebo Súmrak ríše
Činohra: 10.00 – 10.00
-
streda
4
- 1+1 Thomas Mann
Buddenbrookovci
Činohra: 19.00 – 22.20
Séria EM3
Peter Quilter
Je úžasná!
Činohra: 19.00 – 21.25
-
štvrtok
5
- Georges Feydeau
Tak sa na mňa prilepila
Činohra: 19.00 – 21.45
Modrý salón - Tvoríme
Zuzana Cigánová
Pes bude rád
Premiéra
Činohra: 19.30 – 20.30
Ivan Vyrypajev
Ilúzie
Činohra: 19.00 – 20.30
Séria EM1
Oskar Nedbal
Z rozprávky do rozprávky
Premiéra
Balet: 19.00 – 19.00
piatok
6
1+1 Leoš Janáček
Jenůfa
Opera: 19.00 – 21.40
František Švantner, Roman Polák
Nevesta hôľ
Činohra: 19.00 – 19.00
Viliam Klimáček, Rastislav Ballek
Mojmír II. alebo Súmrak ríše
Činohra: 19.00 – 19.00
-
sobota
7
- William Shakespeare
Veľa kriku pre nič
Činohra: 19.00 – 21.45
Christopher Hampton
Popol a vášeň
Činohra: 19.00 – 21.30
Oskar Nedbal
Z rozprávky do rozprávky
Premiéra
Balet: 17.00 – 17.00
Séria RT
nedeľa
8
- William Shakespeare
Skrotenie zlej ženy
Činohra: 18.00 – 20.45
Pavol Dobšinský, Anton Korenči, Juraj Bielik
Mechúrik-Koščúrik
Činohra: 11.00 – 12.00
Treasure Island
Hosťovanie
Činohra: 19.00 – 19.00
-
pondelok
9
- - Večer s Adelou Banášovou
Trochu inak
Činohra: 19.00 – 20.20
-
utorok
10
- William Shakespeare
Skrotenie zlej ženy
Činohra: 10.00 – 12.45
Modrý salón - Prezentujeme
Modrý salón - Prezentujeme
O slovenčine v roku Štúra
Činohra: 19.30 – 19.30
Shelagh Stephensonová
Pamäť vody
Činohra: 19.00 – 21.15
Jean Baptiste Poquelin Molière
Lakomec
Činohra: 19.00 – 21.20
streda
11
Franz Lehár
Zem úsmevov
Presunuté na 3. 2. 2015,
Opera:
19.00 – 19.00
Séria T
Ľubomír Feldek
Ako sa Lomidrevo stal kráľom
Činohra: 10.00 – 12.00
Elfriede Jelinek
Rechnitz - Anjel skazy
Činohra: 19.00 – 20.10
Georges Feydeau
Chrobák v hlave
Činohra: 19.00 – 21.45
štvrtok
12
- Carlo Goldoni
Vejár
Činohra: 19.00 – 21.35
Séria VB
Modrý salón - Prezentujeme
Modrý salón - Prezentujeme
INSIGHT: Nevesta hôľ
Činohra: 19.30 – 19.30
Eugen Gindl
Karpatský thriller
Činohra: 19.00 – 21.15
1+1 Herman S. von Løvenskjold, August Bournonville
Sylfida
Balet: 19.00 – 20.40
piatok
13
- Fiodor Michajlovič Dostojevskij
Bratia Karamazovovci
Činohra: 18.00 – 22.30
Peter Quilter
Je úžasná!
Činohra: 19.00 – 21.25
-
sobota
14
Eifman Balet: UP & DOWN
Hosťovanie
Balet: 19.00 – 20.50
Thomas Mann
Buddenbrookovci
Činohra: 19.00 – 22.20
Séria EM2
Jonathan Littell
Láskavé bohyne
Činohra: 19.00 – 22.20
Oskar Nedbal
Z rozprávky do rozprávky
Balet: 11.00 – 11.00
nedeľa
15
Eifman Balet: UP & DOWN
Hosťovanie
Balet: 19.00 – 20.50
Božena Slančíková-Timrava, Daniel Majling
Bál
Činohra: 18.00 – 21.00
Peter Karvaš
Polnočná omša
Činohra: 18.00 – 20.10
Voci da camera III
Opera: 17.00 – 18.30
Séria KN
pondelok
16
- - - -
utorok
17
- Carlo Goldoni
Vejár
Činohra: 19.00 – 21.35
Modrý salón - Prezentujeme
Modrý salón - Prezentujeme
O slovenčine v roku Štúra
Činohra: 19.30 – 19.30
Jonathan Littell
Láskavé bohyne
Činohra: 19.00 – 22.20
Giuseppe Verdi
Nabucco
Opera: 19.00 – 21.45
Séria V
streda
18
- Charlotte Brontëová
Jane Eyrová
Činohra: 19.00 – 22.10
Modrý salón - Tvoríme
Modrý salón - Tvoríme
KORENE - Poetický večer s poéziou M. Geišberga
Činohra: 19.30 – 20.20
Ivan Vyrypajev
Ilúzie
Činohra: 19.00 – 20.30
Johann Nepomuk Nestroy
Pán Mimo
Činohra: 19.00 – 21.45
Séria EM4
štvrtok
19
- Modrý salón - Diskutujeme
Modrý salón - Diskutujeme
Diskusný večer s Michalom Havranom
Činohra: 19.30 – 21.30
Desatoro
Činohra: 17.00 – 21.50
-
piatok
20
- Georges Feydeau
Tak sa na mňa prilepila
Činohra: 19.00 – 21.45
Janusz Głowacki
Antigona v New Yorku
Činohra: 19.00 – 21.45
1+1 Wolfgang Amadeus Mozart
La clemenza di Tito
Opera: 19.00 – 21.35
sobota
21
1+1 Leoš Janáček
Jenůfa
Opera: 19.00 – 21.40
František Švantner, Roman Polák
Nevesta hôľ
Činohra: 19.00 – 19.00
Séria VS2
Viliam Klimáček, Rastislav Ballek
Mojmír II. alebo Súmrak ríše
Činohra: 19.00 – 19.00
Séria VS3
Laci Strike, Soňa Ferancová
Julio a Romea
Balet: 19.00 – 20.15
nedeľa
22
- William Shakespeare
Veľa kriku pre nič
Činohra: 18.00 – 20.45
Séria WU
Elfriede Jelinek
Rechnitz - Anjel skazy
Činohra: 18.00 – 19.10
-
pondelok
23
- - - -
utorok
24
Piotr Iľjič Čajkovskij, Vladimir Malakhov
Spiaca krásavica
Balet: 19.00 – 21.40
1+1 Fiodor Michajlovič Dostojevskij
Bratia Karamazovovci
Činohra: 18.00 – 22.30
Peter Quilter
Je úžasná!
Činohra: 19.00 – 21.25
-
streda
25
- Božena Slančíková-Timrava, Daniel Majling
Bál
Činohra: 19.00 – 22.00
Séria VS1
Peter Karvaš
Polnočná omša
Činohra: 19.00 – 21.10
Milan Dubovský
Veľká doktorská rozprávka
Opera: 11.00 – 13.10
štvrtok
26
- Charlotte Brontëová
Jane Eyrová
Činohra: 19.00 – 22.10
Modrý salón - Tvoríme
Valeria Schulczová, Roman Olekšák
Leni
Činohra: 19.30 – 21.00
Christopher Hampton
Popol a vášeň
Činohra: 19.00 – 21.30
Wolfgang Amadeus Mozart
Don Giovanni
Opera: 19.00 – 22.15
piatok
27
- Gustave Flaubert
Madame Bovary
Činohra: 18.00 – 21.00
Eugen Gindl
Karpatský thriller
Činohra: 19.00 – 21.15
-
sobota
28
- Ľubomír Feldek
Ako sa Lomidrevo stal kráľom
Činohra: 14.00 – 16.00
- Vincenzo Bellini
Puritáni
Opera: 19.00 – 22.10
         
1+1 Pri kúpe vstupenky druhá vstupenka zadarmo na vybrané predstavenia.

Zobraziť: Predošlý mesiac | Nasledujúci mesiac