Aktuality / Tlačové správy

Zmena hracieho plánu Činohry SND 19. 1. a 26. 1.
Publikované dňa: 10.01.2019

Vážení návštevníci,

dovoľujeme si vás informovať o zmene hracieho plánu Činohry SND. Z dôvodu zdravotnej indispozície člena súboru, rušíme dňa 19. januára 2018 predstavenie Skrotenie zlej ženy. Ako náhradné predstavenie uvedieme titul Je úžasná. Dňa 26. januára 2018 uvedieme namiesto pôvodne plánovaného predstavenia Zmierenie alebo Dobrodružstvo pri obžinkoch, predstavenie inscenácie Apartmán v hoteli Bristol.Zakúpené vstupenky platia aj na náhradné predstavenie.

V prípade, že navštívite náhradné predstavenie, strácate nárok na vrátenie vstupného, ako aj na náhradu prípadného cenového rozdielu medzi pôvodným a náhradným predstavením.

Zrušená derniéra inscenácie Rodáci
Publikované dňa: 09.01.2019

Vážení diváci,z dôvodu akútnej zdravotnej indispozície účinkujúcej sme boli nútení zrušiť včerajšiu derniéru inscenácie Rodáci (8.1.2019). Napriek vôli účinkujúcej odohrať predstavenie, derniéru sme museli zrušiť na odporúčanie lekárov. Titul bude opäť nasadený v najbližšom možnom termíne, v mesiaci apríl.

O vrátenie vstupného je možné požiadať osobne v pokladniciach SND do 15 pracovných dní po plánovanom termíne predstavenia. O vrátenie vstupného po 15 pracovných dňoch je možné požiadať výlučne písomne (resp. pri on-line nákupe aj e-mailom) na adrese rezervacie@snd.sk. Zároveň je potrebné uviesť Vaše číslo účtu a kódu banky (IBAN, SWIFT/BIC) a priložiť sken vstupenky na refundáciu.

Ospravedlňujeme sa vám za prípadné komplikácie súvisiace s touto zmenou a ďakujeme za vašu priazeň a pochopenie.

Tešíme sa na vás v sálach SND.

Vaše SND.

Zmena hracieho plánu Činohry SND v januári 2019
Publikované dňa: 07.01.2019

Vážení návštevníci,

dovoľujeme si vás informovať o zmene hracieho plánu Činohry SND. Z dôvodu zdravotnej indispozície člena súboru sme museli pristúpiť k niekoľkým zmenám v našom programe.Dňa 11. 1. 2019 sa plánované predstavenie Tak sa na mňa prilepila ruší, ako náhradné predstavenie uvedieme inscenáciu Apartmán v hoteli Bristol.

V Štúdiu SND uvedieme namiesto pôvodne plánovaného predstavenia Zjavenie (hrobárova dcéra) predstavenie inscenácie Nepolepšený svätec.

DRAMATURGICKÉ ÚVODY K PREDSTAVENIAM OPERY SND
Publikované dňa: 04.01.2019

Opera SND Vás pozýva na novoročnú novinku – dramaturgický úvod pred každým večerným operným predstavením. Rozprávanie dramaturgov a ich hostí o skladateľoch, dielach, účinkujúcich interpretoch aj o opernom zákulisí si prvý raz môžete vypočuť v sobotu 5. januára 2019 o 18.15 hod. pred predstavením operety Johanna Straussa ml. Netopier v novej budove SND.

Riaditeľ Opery SND Rastislav Štúr považuje takéto neformálne stretnutia za dôležitú možnosť komunikácie s publikom: „Odznejú rôzne zaujímavosti nielen o inscenácii, ale aj o ďalších pripravovaných projektoch alebo hosťoch. Priestor určite dostanú aj otázky a názory našich divákov.”

ZMENA predstavenia Tak sa na mňa prilepila 5. januára
Publikované dňa: 02.01.2019

Vážení návštevníci,

Stránky