Zažite divadlo naozaj na Dni otvorených dverí SND!

Deň otvorených dverí – to je značka, ktorá čoraz viac láka priaznivcov a obdivovateľov múz zavítať na začiatku divadelnej sezóny do Slovenského národného divadla (SND). Centrum marketingu SND v spolupráci s umeleckými súbormi a Umelecko-dekoračnými dielňami SND na svojich fanúšikov myslí aj tento rok. A vyzýva Zažite divadlo naozaj! V sobotu 8. septembra 2018 od 10.00 hod. v novej budove SND a Umelecko-dekoračných dielňach SND. 

Kompletný program Dňa otvorených dverí nájdete tu.

Pre lepšiu orientáciu vám poslúži mapa aktivít DOD, ktorú si môžete pozrieť tu.

Čo sa za touto výzvou skrýva? Zatiaľ vám prezradíme, že exkurzie do zákulisia budú mať tento rok nevšedné čaro a prekvapia nečakanými efektmi, že na tvorivých dielňach zažijú drobizg i dospeláci reálne skúšky, že si budete mať možnosť vyskúšať rôzne netradičné kostýmy a rekvizity, že vám hereckí harcovníci i predstavitelia mladej umeleckej generácie prezradia, aké kuriózne situácie zažili na javisku (i mimo neho) a ako sa im podarilo prekvapiť spoluhráčov, porozprávajú ako sa vynašli, keď sa odrazu v ich pamäti objavilo „okno“, teda keď „vypadol“ text; nebude chýbať ani obľúbená autogramiáda.

Ak máte aj vy doma malého nadšenca hudby, či tanca, určite neváhajte a prihláste ho na tanečný alebo hudobný workshop, či otvorenú hodinu Baletnej prípravky SND, ktoré budú taktiež súčasťou Dňa otvorených dverí. Registračný formulár a bližšie informácie o jednotlivých workshopoch nájdete tu.

Registrácia potrvá do piatku 7. septembra do 13.00 h. Účastníkov budeme kontaktovať s bližšími informáciami.

Navyše, Slovenské národné divadlo v spolupráci so značkou Peugeot vyhlásili súťaž, vďaka ktorej máte možnosť zažiť deň, ktorý bude patriť iba vám!

Zapojte sa aj vy do súťaže a vyhrajte horúcu novinku Peugeot Rifter s plnou nádržou na celý týždeň a ubytovanie v rekreačnom zariadení Chata SND v krásnom prostredí Jánskej doliny. Súťaž prebieha v termíne od pondelka 27. augusta 2018 do 8. septembra 2018 do 16.00 h.

Viac informácií o súťaži nájdete tu.